رنگ پلاستیک ورنگ روغن وکاغذدیواری باکیفیت بالاتر وقیمت مناسب تر
اجرا..
برروی تمام سطوح مانند:
گج خاک.کاشی.سیمان.گج.کنیتکس.رنگ روغن .رنگ پلاستیک:
بلکابهترین پوشش به دلایل زیر.
۱اجرای سریع:
۲:ریختوپاش وکثیف کاری ندارد:
۳:نیازی به جمع کردن وسایل ندارد:
۴:رنگ بندی متنوع ونامحدودبرای ایجادنشاط وجذابیت درمحیط
۵:عایق بسیارعالی برای عایق صوت وگرما
۶:بلکا بهترین پوشش برای رفع خرابی ها وکثیفی ها وترک های سقف ودیوار.
۷:سرعت بالادر اجرا انجام ۲۰۰متر در یک روز
۷:صرفه اقتصادی
۸:بازدیدازمحل ومشاوره رایگان:

بلکاپوشش سلولزی : بهترین جایگزین رنگ و کاغذ دیواری

طبق آخرین آمار در حال حاضر، رنگ هایی که در بیشتر کشورهای جهان سوم و در حال توسعه استفاده می شوند، در کشورهای پیشرفته از چرخه استفاده خارج شده اند زیرا در آنها اکسید سرب که سرطان زاییش ثابت شده به کار رفته است و باعث مضرات بسیار زیادی برای کارکنان کارخانجات رنگ سازی می شود. و همچنین برای مصرف کنندگانی که در معرض استنشاق مواد فرار می باشند مضر است پس از گذشت حدود ۷۰ سال از تولید رنگ هنوز عیوب فراوانی برای رنگ شیمیایی موجود می باشد. لذا به دلایل دانش ایرانی بدین فکر افتاد که لااقل برای رنگ آمیزی اماکن و ساختمانها شالوده ای از تفکر قدیمی که مبتنی بر استفاده مواد طبیعی بود و همچنین خلاقیت مدرنیسم را به عنوان پوششهای سلولزی به بازار ارائه دهد.
با در نظر گرفتن تاریخ پیدایش بلکا به عنوان پوشش سلولزی این نتیجه گیری می شود که بلکا صنعتی است که با مرور زمان جایگزین رنگهای ساختمانی می شود و در عین حال زیبایی و سلامت بهداشتی و صرفه جویی منابع نفتی را به ارمغان می آورد.

قیمت همکار+شرایط ویژه فروش

گروه کارخانجات تولیدی بلکا (بلکا  شکیل) مفتخر است با تولید بهترین و با کیفیت ترین محصولات بلکا خدمات خودر را به تمامی همکاران دکوراسیون- طراحی داخلی با شرایط ویژه بر گزار نماید برای دریافت تخفیف و شرایط ویژه با ما تماس بگیرید.

بلکا فروش بلکا اجرای بلکا- رومالین- پتینه- بلکا ابریشمی- تولید بلکا- اجرای یکروزه بلکا -نصب بلکا-بلکا شکیل-بلکا – فروش و اجرای بلکا بلکا مشاوره خرید بلکا تخمین قیمت بلکا محاسبه قیمت بلکا مزایای بلکا رومالین کاتالوگ بلکا پتینه دکوراسیون منزل بلکا و اتاق کودک تصاویر بلکا نمونه کار

Call Now Buttonتماس با فروشنده09354482050