انتخاب رنگ بلکا برای اتاق خواب کودک شما می تواند کاری دشوار باشد ، به خصوص وقتی ایده های اتاق کودک زیادی در اطرافتان وجود دارد.

به دلیل خاصیت آرامش بخش رنگ های نرم ، ایجاد اتاق های زیبا برای نوزادان بیشترین پیشنهاد را داشته اند. با این حال ، طراحی داخلی بلکا مدرن ، به اندازه کافی روندهای جدیدی را از تم های سنتی به ویژه برای اتاق های کودک دور می کند.

مهدکودک هایی که برای کودک جالب و تحریک کننده هستند که تمامی طیف رنگ های بلکا را در بر دارند. در حقیقت ، شاید چیزی جسورانه در واقع با بقیه طراحی خانه شما مطابقت داشته باشد بدون اینکه اتاق کودک را تحت الشعاع قرار دهد.

روانشناسی روانشناسی رنگ اتاق کودک امروزه بسیار معتبر و مؤثر است زیرا بیان می کند که بدن و رشد ذهنی کودک به میزان قابل توجهی تحت تأثیر رنگ اطراف آن قرار می گیرد ، همانطور که بدیهی است هر والدینی بهترین چیز را برای فرزند خود می خواهد ، فکر کردن در مورد این تأثیرات و چگونگی تأثیر آنها بر رشد و رفتار کودک ممکن است والدین را به تصمیم گیری صحیح در مورد رنگ های اتاق خواب بچه ها تعیین کند.

رنگ های گرم بلکا

این واقعیت کاملاً مشهور است که رنگهای گرم بلکا با احساسات مطابقت دارند. سایه های قوی از قرمز ، نارنجی و زرد یک تجربه راحت و صمیمی را ایجاد می کند. به جز احساسات سعادتمندانه و لذت بخش که می توانید تجربه کنید ، ذهن تحریک می شود و بدن شاداب تر و فعال تر می شود.

این ترکیبی پیچیده از رنگ ها و احساسات ممکن است در مورد رنگ بلکا اتاق کودک ، خصوصاً در هنگام شب کودک کم تحرک باشد و این رنگ های پر انرژی هنگام آرام کردن آنها کمکی به شما نخواهد کرد ، بنابراین بهتر است اعتدال را رعایت کنید.

یکی از جالب ترین ایده های اتاق کودک نصب بلکا یک دیوار با رنگ گرم و ترکیب آن با دکوراسیون در همان رنگ و یا ایجاد تضاد بین رنگ های گرمتر و سردتر است. رنگ اتاق بچه ها باعث ایجاد تعادل خواهد شد که از هرگونه برآورد بیش از حد و انرژی منفی کاسته شود.

 

بلکا پرتقالی روشن

گفته می شود یک تناژ رنگ پرتقالی بلکا ، گرم و تحریک کننده باعث تعامل بهتر اجتماعی می شود و میل به برقراری ارتباط و تعامل با محیط را افزایش می دهد ، حتی با وجود تأثیر مثبت آن ، یک رنگ پرتقالی بلکا اگر در یک رنگ زیاد استفاده شود و به خصوص برای استفاده اتاق پسر و دختر می تواند انرژی اتاق را درگیر کند. باید نور کافی وجود داشته باشد تا احساس قریب به اتفاق را که معمولاً با این رنگ بلکا همراه است را از بین ببرد.

بلکا قرمز آتشین

رنگ قرمز بلکا هیجان بدن را از نشاط پر می کند و با ظاهر جسورانه ذهن را به هیجان می آورد. تعداد دفعات تنفس و ضربان قلب تحت تأثیر محیط قرمز افزایش می یابد.

گذراندن بیش از حد زمان در چنین شرایطی ، به ویژه در مورد اتاق کودک ممکن است سطح پرخاشگری یا حتی کاهش سطح غلظت را افزایش دهد.

قدرت شفابخش بلکا آبی

سایه های آبی بلکا ، به خصوص برای مهدکودک ، می توانند احساس آرامش را در شما ایجاد کنند. بلکا آبی خاکستری تمایل به انجام این کار دارند ، برخلاف آبی روشن و گرم که باعث کاهش استرس و تحریک استفاده می شوند.

این رنگ همچنین برای کودکانی که در خوردن غذا مشکل دارند توصیه نمی شود و اشتها را کاهش می دهد. با داشتن رنگی خنک تر ، می توانید برای کودکانی که از گرما ناراحت می شوند استفاده کنید.

 

رنگ صورتی برای احساسات دخترانه

روانشناسی رنگ اتاق های مهد کودک می گوید حتی اگر صورتی اغلب در اتاق خواب دختر بچه استفاده شود ، می تواند برای اتاق کودک نیز بسیار مفید باشد.

رنگ صورتی بلکا خود احساس آرامش و حساسیت را منتشر می کند. حتی مهد کودک یک اتاق نیز برای این رنگ آرامش بخش است ، در نظر داشته باشید که این رنگ در طولانی مدت در کودک اضطراب ایجاد می کند.

بلکا زرد

این رنگ بلکا روشن است ، خوشحال است ، به هر حال ، رنگ خورشید است ، اما از رنگ خیلی قوی استفاده نکنید زیرا ممکن است متوجه شوید کودک شما بیشتر گریه می کند ، این اتفاق می افتد زیرا فعالیت های فکری و حرکت ماهیچه ها هنگام احاطه شدن با رنگ زرد بلکا در حال افزایش هستند ، بنابراین رنگ باید خیلی کم استفاده شود ، به عنوان یک افزودنی یا فقط برای اهداف دکوراسیون داخلی منزل برای تنوع رنگ ها استفاده کنید.

بلکا خاکستری

رنگ های خنثی بلکا تمایل به تحریک فکر و تشویق احساسات دارند. آنها به خوبی با رنگ های جسورانه و تزئینات پیچیده ترکیب می شوند.

 

بلکا سبز

رنگ سبز نماد طبیعت است و بنابراین محیطی آرام و آرامش بخش را ترویج می کند. همراه با سلامتی ، بهبودی و رفاه ، رنگ سبز بلکا تأثیر تسکین دهنده ای بر بدن و ذهن دارد ، اضطراب را کاهش داده و باعث افزایش تمرکز می شود.

قرار گرفتن در معرض رنگ سبز حتی ممکن است توانایی خواندن را افزایش دهد. طبق یک مطالعه ، با قرار دادن یک برگه سبز شفاف در بالای متن ، دانش آموزان سرعت خواندن و درک مطلب را بهبود بخشیده اند.

تماس با فروشنده۰۹۱۲۵۲۳۶۶۲۵